Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Targi Meble Polska 2020

06-03-2020

Największe targi meblarskie w Europie Środkowo-Wschodniej już za nami. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Na stoisku naszej firmy, o powierzchni ponad 640m2 zaprezentowaliśmy nowe kolekcje, nawiązujące do najpopularniejszych obecnie trendów w aranżacji wnętrz.

Targi Meble Polska to największe tego rodzaju wydarzenie w naszej części Europy. Co roku do Poznania licznie przyjeżdżają wystawcy i kupcy nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Wszystko po to, aby wybrać kolekcje, które w 2020 roku będą dostępne w sklepach meblarskich.

W naszych najnowszych kolekcjach motyw dominujący stanowi „nowoczesna klasyka”. Postawiliśmy na materiały w kolorze dębowym oraz białym, kojarzących się z przytulnością i domowym ciepłem, które można łączyć z odważnymi barwami na ścianach i w postaci dodatków, jak np. te w odcieniach granatu czy butelkowej zieleni. Nie zabrakło również ciekawych rozwiązań świetlnych oraz oryginalnych uchwytów.

Do prezentowanych na targach kolekcji dołączył również program KLITKA - projekt studentów z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zaprojektowali oni meble do pokoju młodzieżowego, które mają odpowiadać na potrzeby ich pokolenia. Projekt spotkał się z szerokim uznaniem Klientów.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia relacji z targów oraz wirtualnego spaceru po naszym stoisku: https://meblewojcik.com.pl/wirtualny-spacer-2020/

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia